HomeKatma Değerli Hizmetler

Lojistik sürecin bir parçası olarak sunduğumuz ve tedarik zincirinizin performansını arttıracak taleplerinize karşılık gelen çeşitli ek hizmetlerden, müşterilerimize maksimum fayda sağlamaktayız. Hangi sektör olursa olsun, ürünleri bir araya getirme ve paketleme, isteğe göre düzenleme, gruplama, sıralama ve satış öncesi faaliyetlere kadar sunduğumuz hizmetler, müşterilerimizin maliyetlerinin azalmasına, envanterlerin daha rahat yönetilmesine katkı sağlar.

Müşterilerimiz, hem maliyetten hem de zamandan büyük tasarruflar elde ederek, bizimle işbirliği içinde olmanın avantajlarını yaşarlar.

Cargologi, ürünlerinizi farklı pazarlar için paketlemek, hazırlamak ve size özel olarak sunmak için bir seri hizmet sunar.

Paketleme
Paket Tasarım

Ürünlerinizi dağıtıma ve/veya yüklemeye hazır hale getirme konusunda uzmandır. Bu hizmet değişen pazar koşullarına hızla adapte olmak isteyen müşterilerimiz için ideal bir çözümdür. Ürünlerin teslim noktalarına sorunsuz ve kalite standartlarına uygun bir şekilde teslim edilmesi sağlanır.

Yeniden işleme/yeniden paketleme/iade işlemlerinin yönetimi
Etiketleme
Kalite Güvence/Kalite Kontrol
Konsolidasyon/Dekonsolidasyon
Antrepo Hizmetleri
Gümrük mevzuatına uyum

Copyright © 2020 CARGOLOGI | Tüm hakları saklıdır.

 
Powered by