Gümrükleme Hizmetleri

Müşterilerin lojistik firmalarından sıkça talepte bulunduğu konulardan biri de, gümrükleme hizmetleridir. Ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilen yasalar ve prosedürler sebebiyle gümrük işlemleri, uluslararası ticaret yapmak şahısları kara kara düşündürmektedir. Gümrük mevzuatına ve uygulamalara hakim uzman ekibimizin emekleri sayesinde; GTİP tespiti, ordino ve banka evraklarının temini, ön izinlerin ilgili birimlerden alınması vb. süreçlerde zaman ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz. Profesyonel gümrük müşavirliği şirketleri ile koordine halde, müşterilerimize en kaliteli ve hızlı gümrükleme hizmetini ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz. 

Azımsanmayacak ölçüde zaman kazandıran müşteri odaklı çözümlerimizle, gümrük işlemlerinde oluşabilecek sorunları henüz ortaya çıkmadan önlüyoruz. Gizli kalması gereken şahsi veya kurumsal bilgilerinizin güvenliğini birinci önceliğimiz kabul ederek, gerek kargonuzun ülkeden çıkışında, gerekse hedef gümrükten geçişinde ihtiyacınız olan tüm işlemleri sizin yerinize yürütüyoruz. 

Nakliyatın başladığı andan, kargonuz hedef gümrükten geçene kadarki süreçte, tüm bilgilendirmeleri tarafınıza rutin olarak aktarıyoruz. İşlemler sırasında ortaya çıkabilecek problemlere karşı, lojistik uzmanlarımız her zaman yanınızda. Gümrükleme hizmetlerimizle alakalı daha detaylı bilgi almak ve aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

https://cargologi.com/wp-content/uploads/2017/03/service_4-2.jpg
https://cargologi.com/wp-content/uploads/2017/03/service_2-2.jpg
https://cargologi.com/wp-content/uploads/2017/03/service_3-2.jpg
https://cargologi.com/wp-content/uploads/2017/04/service_5-2.jpg

© Cargologi 2023 | Tüm hakları saklıdır.