KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

Lojistik sürecin bir parçası olarak sunduğumuz ve tedarik zincirinizin performansını arttıracak taleplerinize karşılık gelen çeşitli ek hizmetlerden, müşterilerimize maksimum fayda sağlamaktayız. Hangi sektör olursa olsun, ürünleri bir araya getirme ve paketleme, isteğe göre düzenleme, gruplama, sıralama ve satış öncesi faaliyetlere kadar sunduğumuz hizmetler, müşterilerimizin maliyetlerinin azalmasına, envanterlerin daha rahat yönetilmesine katkı sağlar.

Müşterilerimiz, hem maliyetten hem de zamandan büyük tasarruflar elde ederek, bizimle işbirliği içinde olmanın avantajlarını yaşarlar.

cargologi ürünlerinizi farklı pazarlar için paketlemek, hazırlamak ve size özel olarak sunmak için bir seri hizmet sunar.

 Ambalajlama Hizmetleri

 Paketleme

 Paket Tasarım 

Ürünlerinizi dağıtıma ve/veya yüklemeye hazır hale getirme konusunda uzmandır. Bu hizmet değişen pazar koşullarına hızla adapte olmak isteyen müşterilerimiz için ideal bir çözümdür. Ürünlerin teslim noktalarına sorunsuz ve kalite standartlarına uygun bir şekilde teslim edilmesi sağlanır.

 Yeniden işleme/yeniden paketleme/iade işlemlerinin yönetimi

 Etiketleme

 Kalite Güvence/Kalite Kontrol

 Konsolidasyon/Dekonsolidasyon

 Antrepo Hizmetleri

 Gümrük mevzuatına uyum