HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Müşterilerimizin tüm dünya destinasyonları için tam – zamanında transit süreleri ve yer ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, lider gruplar ile işbirliği içerisindeyiz.Bu işbirliğimiz ile müşterilerimize fiyat avantajı sağlamaktayız. Üstün hizmet kalitesi anlayışımız çerçevesinde ,yükünüzün niteliğine ve niceliğine bakmaksızın, tüm müşterilerimize kargonun teslim alınmasından sevkinin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen süreçteki kritik bilgilendirmeleri rutin olarak yapmaktayız. Cargologi Hava Taşımacılığı hizmetlerimiz:

 3. Ülke ve Transit Taşımacılığı

 Konsolide Taşıma

 Ekspres Taşıma

 Kapıdan Kapıya Taşıma

 Komple Taşıma

 Yurtiçi dağıtım ve Depolama

  Gümrükleme

 Multi-Model Taşıma

 Charter Uçak Kiralama

 ICC(International Chamber of Commerce) tarafından yayınlanan

Incoterms2010 kapsamındaki tüm taşımalarınızda sizlere servis verebilmekteyiz.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Dünya ticaretinin % 80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde cargologi, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar, geniş acente ağı ve düşük maliyetleri ile sadece Türkiye ve diğer tüm dünya ülkeleri arasında değil; Türkiye dışında farklı ülkeler arasında da kıtalar arası lojistik çözümleri sunmaktadır.

Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimiz ;

FCL ve LCL Yükleme

Standart Olmayan Yükler İçin Özel Konteynır Yüklemeleri

Limandan Limana Teslim

Kapıdan Kapıya Teslim

Kapıdan Limana Teslim

Limandan Kapıya Teslim

Inter-Modal Taşımacılık

Ağır Tonaj Taşımacılığı

Gabarili Proje Yük Taşımacılığı

3. Ülke ve Transit Taşımacılığı

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Cargologi Global Forwarding & Logistics olarak , konusunda uzman kadrosu , güvenilir tedarikçi ve yurtdışı acente ağı ile siz değerli müşterilerimize KOMPLE TIR (FTL) ve PARSİYEL (LTL) servis hizmeti sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz başlıca ülkeler 

ROMANYA

 POLONYA

BULGARISTAN

ALMANYA

SIRBISTAN

ISPANYA

INGILTERE

ITALYA

HIRVATISTAN

ÇEKYA – ÇEK CUMHURİYETİ

BELÇİKA
HOLLANDA

Diğer ülkeler ve navlun talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EXPRESS KURYE TAŞIMACILIĞI

Cargologi ile uluslararası express kurye gönderi yaptığınızda gönderilerinizi uluslararası taşımacılığın ve Express kurye hizmetlerinin uzmanları olan global iş ortaklarımız ile teslim ediyoruz. Dünyanın her yerine en hızlı şekilde gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Geniş bir yelpazede sunduğumuz doküman ve paket taşımacılık hizmetlerimizin yanısıra gönderi takibi, toplama,teslimat ve kolaylaştırılmış gümrükleme çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza tam uyan hizmetler sunuyoruz. Çok özel fiyatlarımıza ve en hızlı hizmete ulaşmak için hemen arayın…

GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ

Nakliyeniz ile bağlantılı olarak tüm yüklemeler için gümrükleme hizmeti sağlayabiliyoruz. İyi eğitimli personelimiz yerel koşullar, kanunlar ve yönetmelikler konusunda deneyimlidir. Bu bilgilerimize dayanarak tüm yönetim sürecini sorunsuz ve etkili bir şekilde yürütüyoruz.

SİGORTA HİZMETLERİ

Tüm nakliye organizasyonlarınızda kargolarınızın güvenliği bizler için önemlidir. Talepleriniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz sigorta grupları ile siz değerli müşterilerimizin kargolarını sigortalıyoruz.

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

Lojistik sürecin bir parçası olarak sunduğumuz ve tedarik zincirinizin performansını arttıracak taleplerinize karşılık gelen çeşitli ek hizmetlerden, müşterilerimize maksimum fayda sağlamaktayız. Hangi sektör olursa olsun, ürünleri bir araya getirme ve paketleme, isteğe göre düzenleme, gruplama, sıralama ve satış öncesi faaliyetlere kadar sunduğumuz hizmetler, müşterilerimizin maliyetlerinin azalmasına, envanterlerin daha rahat yönetilmesine katkı sağlar.

Müşterilerimiz, hem maliyetten hem de zamandan büyük tasarruflar elde ederek, bizimle işbirliği içinde olmanın avantajlarını yaşarlar.

cargologi ürünlerinizi farklı pazarlar için paketlemek, hazırlamak ve size özel olarak sunmak için bir seri hizmet sunar.

Ambalajlama Hizmetleri

Paketleme

Paket Tasarım 

Ürünlerinizi dağıtıma ve/veya yüklemeye hazır hale getirme konusunda uzmandır. Bu hizmet değişen pazar koşullarına hızla adapte olmak isteyen müşterilerimiz için ideal bir çözümdür. Ürünlerin teslim noktalarına sorunsuz ve kalite standartlarına uygun bir şekilde teslim edilmesi sağlanır.

Yeniden işleme/yeniden paketleme/iade işlemlerinin yönetimi

 Etiketleme

 Kalite Güvence/Kalite Kontrol

 Konsolidasyon/Dekonsolidasyon

 Antrepo Hizmetleri

 Gümrük mevzuatına uyum